Wader 41583 Kostky Middle blocks auto 140 ks

Kód: 59006944415836
Neohodnoceno
Značka: Wader
799 Kč –9 %
Wader 41583 Kostky Middle blocks auto 140 ks
799 Kč –9 % 720 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
7.5.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice middle blocks 140 ks

Middle Blocks je sada bloků v krabičce se zajímavými barvami a grafikou (samolepky - číslice, písmena, znaky, ovoce, zelenina, zvířata z africké savany a další), které vzbudí zájem každého dítěte. Vyznačují se také velmi snadným montážním systémem a velikostí, která se ideálně hodí do rukou nejmladších dětí. Vytvářením původně jednoduchých a časem stále složitějších budov se naše dítě snaží reprodukovat známý svět při hraní. Rozmanitost forem umožňuje vytvářet z bloků různé budovy, vozidla a postavy, rozvíjet dětskou představivost a kreativní myšlení. Při hraní s Middle Blocks si batole procvičuje obratnost svých rukou, přesnost úchopu, koordinaci oko-ruka a soustředění pozornosti. počítání, rozpoznávání barev a tvarů, prostorové vztahy - nad, pod, vpravo, vlevo, vedle nich, tvarování malých - velkých konceptů. Stavební kameny společně s rodiči nebo jinými dětmi rozvíjejí komunikační dovednosti a učí, jak sdílet a komunikovat. Výrobek je vyroben v Polsku z certifikovaných, bezpečných a odolných materiálů.

Charakteristika:

- sada 140 různobarevných bloků s atraktivní grafikou (samolepky - číslice, písmena, znaky, ovoce, zelenina, zvířata z africké savany a další)
- jednoduchý montážní systém
- přizpůsobená velikost a bezpečné pro nejmenší
- bloky vyrobené z velmi odolných, netoxických a bezpečných materiálů
- perfektní sada pro hraní osamoceně a ve skupině
- Hra Wader with Middle Blocks od Wadera stimuluje dětskou představivost a kreativní myšlení, rozvíjí manuální zručnost, koordinaci očí a rukou a prostorovou představivost, procvičuje soustředění, podporuje komunikační dovednosti a sociální rozvoj - učí, jak fungovat ve skupině a pomáhá při učení počítání, rozpoznávání barev a tvarů, prostorové vztahy
- určeno pro děti 1+

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní stavebnice
Hmotnost: 4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: