Lionelo Babyline 8.1 Elektronická chůvička

Kód: 3341-UNIW
Neohodnoceno
Značka: lionelo
3 026 Kč
1-2 týdny
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELEKTRONICKÁ CHŮVIČKA LIONELO CARE BABYLINE 8.1

✓ Funkce obousměrné komunikace

✓ Kamera a přijímač v balení

✓ Dosah až 300 m

✓ Baterie s dlouhou výdrží - až 9 hodin na jedno nabití

✓ Automatický noční režim - čistý obraz i při slabém osvětlení

✓ Velká 4,3 ”obrazovka - vynikající kvalita obrazu

✓ Možnost spárovat až 4 kamery - plné pozorování dítěte

✓ Přehrávání ukolébavek a teplotního senzoru, výstražný poplašný systém

✓ Široký pozorovací úhel 110 stupňů

 
Vždy spolu

Elektronická chůva Babyline 8.1 umožňuje rodičům kontrolovat, co se děje v dětském pokoji. Díky zařízení, když dítě sladce spí, může rodič vypořádat se s dalšími činnostmi a neustále držet prst na tepu.

Více než video

Kamera má zabudovaný mikrofon, reproduktor a teplotní senzor, díky nimž může chůva odesílat obraz, zvuk, informace o teplotě a upozornění na poplach. Zařízení vás upozorní, když se změní úroveň teploty v dané místnosti (v jakémkoli rozsahu od 0 do 40 °). Stativ umožňuje snadno nastavit kameru do správné polohy nebo jej připevnit na zeď.

Obousměrná komunikace

Přijímač je vybaven funkcí hlasového volání, která umožňuje rodičům mluvit na dálku a uklidnit dítě. Když dítě uslyší hlas rodičů, je klidnější a cítí se bezpečněji.

 
Vysoce kvalitní den a noc

Použití vhodného objektivu umožňuje fotoaparátu přenášet jasný a detailní obraz. Zobrazené video bude čitelné a jasné bez ohledu na denní nebo noční dobu - dokonce i v úplné tmě. Automatický noční režim umožňuje chůvě přizpůsobit parametry denní době. Chůva Babyline 8.1 má speciální IR LED diody, které nevyzařují červenou záři, takže nebudou mít nepříznivý vliv na klidný spánek dítěte.

Podrobný obrázek

Díky vysoké obnovovací frekvenci je přenášený obraz plynulý a nedochází ke zpožděním. Chcete-li prodloužit provozní dobu zařízení, můžete v nabídce snížit frekvenci od 60 do 50 Hz. Možnost dvojnásobného přiblížení znamená, že fotoaparát zachytí všechny důležité detaily, aby ještě lépe podporoval rodiče v péči o své dítě. Přijímač je vybaven velkým (4,3 palcovým) barevným displejem a příchytkou.

 
Plné monitorování

Chůva Babyline 8.1 vám umožní spárovat až 4 kamery, což vám umožní vytvořit kompletní kontrolní systém nad dítětem - díky mnoha kamerám je mohou rodiče umístit na mnoho míst, aby si mohli být ještě více jistí bezpečností dítěte , nebo je umístěte do různých místností, například s dvojčaty. Široký pozorovací úhel (110 °) poskytuje pohled na velkou plochu, takže nastavení jedné kamery bude fungovat i u mobilního dítěte.

 
Uklidňující ukolébavky

Chůva má sadu 4 uklidňujících melodií, které jsou aktivovány na dálku rodičem ve správný okamžik. Hlasitost zvuků lze libovolně upravit. Je také možné smyčku vybrané melodie nebo smyčky celý seznam skladeb.
Systém VOX - úspora energie

Systém VOX je technologie, která zajišťuje maximální úsporu energie a tím i dlouhý provoz zařízení bez nabíjení. Chůva pracuje v pohotovostním režimu a když je detekován hlas, zapne se a přenese obraz a zvuk na rodičovskou obrazovku. Integrovaná vysokokapacitní baterie 1850 mAh vám umožní pracovat až 9 hodin na baterii bez dobíjení.
Pohodlná instalace s dlouhým dosahem

Monitor je lehký a praktický, má také stojan, díky kterému jej lze nastavit do polohy pohodlné pro rodiče. Je také možné připevnit přijímač k pásu. Dosah až 300 m zajistí bezproblémový kontakt s dítětem i ze vzdálenosti několika pokojů nebo pater. To dává rodiči pohodlí, zatímco dítě sladce spí.
Jednoduchá obsluha s oznamovacím systémem

Zatímco Babyline 8.1 nabízí mnoho možností, ovládání je díky intuitivnímu tlačítkovému panelu mimořádně intuitivní a nekomplikované. Chůva je vybavena alarmem, který informuje, kdy se dítě probudí nebo kdy dojde ke ztrátě dosahu. Funkce upozornění vám ve správný čas připomene, například plánované krmení.

 

Technické specifikace:

✓ Dosah: 50 m uvnitř, 300 m venku
✓ Displej: 4,3 palcový TFT
✓ Obnovovací frekvence: 50/60 Hz
✓ Baterie: lithium-iontová, 1800 mAh
✓ Výdrž baterie: Až 9 hodin bez nabíjení
✓ Fotoaparát: CMOS 640 x 480 px
✓ Pozorovací úhel: 110 stupňů
✓ Přenosová frekvence: 2,4 GHz
✓ Komunikace: obousměrná
✓ Noční režim: Ano se světelným senzorem, až 5 metrů
✓ Systém řízení energie: VOX
✓ Alarm: Ano
✓ Oznámení: Ano
✓ Teplotní senzor: Ano
✓ Světelný senzor: Ano
✓ Automatické vypnutí a zapnutí: Ano
✓ Ukolébavky: Ano - 4 melodie
✓ Sada obsahuje: Přijímač s displejem / Fotoaparát / Napájení / Nabíječka

Doplňkové parametry

Kategorie: Chůvičky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: