Chicco 53466 Skleněná lahev 250 ml 0+

Kód: 5109
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Chicco
209 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chicco 53466 Skleněná lahev 250 ml 0+

 

Lahve na krmení NaturalFeeling z borosilikátového skla

  • Ikonické láhve NaturalFeeling od společnosti Chicco se rozšiřují o prémiovou verzi z borosilikátového skla, které neabsorbuje pachy ani nemění barvu. Láhev je zcela průhledná, hygienická a odolná vůči teplotním výkyvům, lze ji mýt v myčce nádobí a sterilizovat.
  • Řada skleněných kojeneckých lahví Natural Feeling sleduje přirozený vývoj sání dítěte a pomocí vyměnitelných saviček přechází od pouhého mačkání potravy v prvních čtyřech měsících života ke správnému a intenzivnímu sání po šestém měsíci.
  • Je navržen tak, aby poskytoval co nejpřirozenější krmení, když kojení není možné nebo je omezené. Lahvičky jsou ideální pro střídavé krmení, což znamená snadný přechod z kojení na krmení z láhve a naopak.
  • Pro všechny varianty lahví řady NaturalFeeling byly navrženy antikolikové, evoluční savičky různých tvarů a provedení, inspirované strukturou ženského prsu, aby se proces krmení co nejvíce přiblížil přirozenému. Savičky se přizpůsobují vývojové fázi úst a sledují fyziologický vývoj sání dítěte v daném období jeho života. V řadě je k dispozici 5 saviček různých tvarů a průtoků, které jsou přizpůsobeny sacímu vzorci a věku dítěte. Řada skleněných lahví NaturalFeeling Chicco je k dispozici ve dvou objemech, 150 a 250 ml, a dodává se s dudlíkem s normálním průtokem, který lze podle potřeby vyměnit.
  • Řada skleněných lahví je určena pro nejmenší kojence a je k dispozici ve dvou objemech 150 a 250 ml a je vybavena jedinečnou diagonální savičkou s normálním průtokem určenou pro novorozence. Jeho charakteristický tvar připomíná ženský prs, má širokou základnu a zahnutou špičku. Tato konstrukce je ideální pro děti, které se zdokonalují v sání, protože široká základna vyplňuje ústa dítěte a udržuje vzor a rychlost sání blízké přirozenému. Tvar dudlíku navíc podporuje správnou polohu dítěte během krmení a zůstává stále naplněný mlékem, což omezuje polykání vzduchu a zabraňuje vzniku koliky.

Aby byl proces krmení co nejpřirozenější, je špička každého dudlíku v místě připojení k ústům dítěte pokryta sametovým povrchem s "maminčiným efektem".
Ergonomický tvar láhve s ventilačním otvorem uprostřed usnadňuje její pohodlné držení během krmení. Široký závit láhve usnadňuje dávkování potravin. Lahve jsou sterilizovatelné, neobsahují BPA, jsou klinicky testované a vyrábějí se v Itálii.
 

Návod k použití: 
Z hygienických důvodu před prvním použitím důkladně umyjte všechny rozmontované části láhve a savičku a pak je sterilizujte ve vařící vodě po dobu 5 minut. Myjte před každým použitím. Delší vyvařování nebo tvrdá voda mohou způsobit vznik usazenin. Po použití láhev a savičku zbavte zbytků pokrmu, vypláchněte, umyjte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě. Nedoporučujeme umývat láhev a savičku v myčce na nádobí, protože používané mycí prostředky mohou způsobit poškození výrobku. Nepoužívejte žádné chemické desinfekční prostředky. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Věnujte savičce zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu savičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek dále nepoužívejte, vyměňte ho za novou. Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se savička nemůže správně odvzdušňovat. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká z pod šroubovacího víčka. Neděrujte a nezvětšujte otvory v savičky – můžete způsobit její zničení. Pokud ohříváte pokrm v mikrovlnné troubě, nezapomeňte, že láhev musí být otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Nenechávejte savičku na přímém slunečním světle, v blízkosti tepelného zdroje ani ve sterilizačních prostředcích déle než je doporučováno - mohou způsobit oslabení savičky. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit savičku po 3 měsících. 

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako dudlík. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hrnky a pítka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: